THRASHER přichází do ČR!Máme pro vás novinku v podobě distribuce značky Thrasher. Jak všichni dobře víte, to už dávno není jen časopis a oblečení nebo doplňky s logem Thrasher se doslova vyvažují zlatem. Další info najdete v našem článku.


Thrasher Magazine. Časopis Thrasher byl založen v roce 1981 Kevinem Thatcherem, Ericem Swensonem a Faustem Vitellem. Vše počalo v San Franciscu, kde Thrasher sídlí dodnes. Od té doby se stal doslova skejtovým kultem a není na světě skejtra, který by neznal dobře známé logo časopisu Thrasher. V posledních letech na svém webu vytváří hodně kvalitní skejtový matroš a stává se zdrojem pro spoustu skejtových webů ve světě. Od roku 1990 vyhlašuje respektované ocenění Skater of the Year a posledním titulovaným se stal David Gonzalez. Projekt King of the Road odstartovala svou kariéru v roce 2003 a stala se předlohou pro českou variantu s názvem FOTR. Ta měla svou premiéru v roce 2008 a letos se Fella of the Road konečně opakuje. K podporovatelům této akci patří i naše distribuce. K dalším projektům Thrasher Magazinu patří i kompilace Skate Rock, které vycházejí od roku 1983.

A v rámci naší distribuce se Thrasher Magazine po delší odmlce opět vrací do ČR! V případě zájmu o Thrasher produkty se ptejte ve svém skateshopu a kontaktní email pro další podrobnosti a obchodní podmínky pro shopy je community@ambassadors.eu.

Přehled produktů Thrasher najdete zde.

 LEGENDA SE VRACÍ!

Posts


No additional comments.